PARUS від blago developer

PARUS від blago developer

BLAGO

Саме 2019-й рік стане для Івано-Франківська роком започаткування нових стандартів якості житлових споруд з появою ЖК PARUS від blago developer в мальовничому куточку міста на березі озера, також відомого як Станіславське море, поряд з парком ім. Тараса Шевченка. Це майже перший приклад появи в місті сучасного житлового комплексу, в якому поєдналися інноваційні будівельні технології, що забезпечують внутрішній комфорт, та вдала інтеграція будівлі в природно-урбаністичний ландшафт. Водяне дзеркало озера надихнуло архітекторів на створення «корабля», що стоїть під вітрилами – так з’явилася ідея скляного фасаду та зародилися його гнучкі лінії.

Характеристики:

15 поверхів, 155 апартаментів, 10 пентхаусів, стадіон та спортмайданчик, підземний паркінг, спа-центр, ресторан

Місто: Івано-Франківськ

Рік: 2014-2019

Забудовник: Blago developer

Переробник: компанія «Паритет»

Загальна площа фасадного скління: 8302 кв. м

Системи Reynaers: ML8-HI, CW50-HI

РОМАН КОРЖАК, КОМЕРЦІЙНИЙ ДИРЕКТОР КОМПАНІЇ BLAGO DEVELOPER
"Нашою метою було створити в найкращому місці Івано-Франківська ідеальний та бездоганно якісний, комфортний, інноваційний житловий комплекс з продуманою повною інфраструктурою, включаючи SPA-центр та ресторан".

Найбільша відмінність PARUS від blago developer – ідеальне поєднання в одному комплексі унікальних переваг житлового будинку еліт-класу та парку:

  • бездоганне розташування біля міського озера;
  • неймовірна панорама міста та Карпат з вікон;
  • ексклюзивна особливість архітектури будинку;
  • пентхауси, з просторими відкритими терасами;

Окрім цього, про високий рівень комфорту, що пропонує житловий комплекс PARUS, говорить і встановлення енергоефективної системи опалення, наявність підземного паркінгу, що забезпечує вільний двір для жителів будинку, вивільняючи простір для прогулянок та відпочинку повз межами будинку, насолоджуючись природою. Надійна система безпеки та розширена власна інфраструктура додають досконалості даному проекту.

“Розташування комплексу над дзеркалом води – головний фактор, що сформував загальний образ споруди”

ОЛЕГ АБРАМКІН, ГОЛОВНИЙ АРХІТЕКТОР ПРОЕКТУ

"Архітектурне рішення базувалось на гнучкий в плані, не ортогональній лінії фасаду. Що разом з матеріалом надає виразності та деякої умовної нескінченості. Розташування комплексу над дзеркалом води – головний фактор, що сформував загальний образ споруди.
Скло, як основний матеріал фасаду, є тим матеріалом, що викликає візуальні та образні асоціації з оточуючим середовищем.

Для реалізації віконних рішень у комплексі PARUS від blago developer обрано віконну систему нового покоління MasterLine 8-HI від Reynaers Aluminium. Система відображає нинішні архітектурні тенденції до максимізації денного світла, пропонуючи виняткові рівні ізоляції. MasterLine 8-HI – це унікальна віконна система, яка поєднує в собі нескінченну різноманітність конструктивних можливостей з найвищими в своєму класі характеристиками теплоізоляції, повітро- і водонепроникності, а також швидкості виробництва. Ця система є запорукою відчуття естетики, безпеки та комфорту всередині приміщення в будь-яку пору року.

 

Це конструктивно надійне рішення, укомплектоване високоякісною фурнітурою від європейського постачальника та енергозберігаючими двокамерними склопакетами, заповненими аргоном для більшої теплоізоляції. Тож, вікна здатні пропускати максимум денного світла в приміщення без шкоди комфорту. А використання прихованих петель вигідно підкреслює дизайн вікна, що, буквально, розчиняє його у малюнку фасаду будинку.

“Скло, як основний матеріал фасаду, є тим матеріалом, що викликає візуальні та образні асоціації з оточуючим середовищем.”

МАР'ЯН АНДРУХІВ, АРХІТЕКТОР-ДИЗАЙНЕР КОМПАНІЇ BLAGO DEVELOPER

Замовником було поставлене завдання модернізувати вже існуючий проект зовнішнього вигляду комплексу, зробити його більш унікальним та асоціативним з затвердженою назвою. Було прийнято рішення збільшити площу фасадного скління та підкреслити фасад наскрізними лініями скління у вигляді контуру парусів. Завдання ускладнювалось тим, що монолітний каркас вже був на стадії 60% готовності. Втручання у форму плит перекриття було виключеним, а для реалізації наскрізних ліній потрібно було виконати навісний та вбудований фасад в одній площині. Для реалізації ідеї було використано BIM технології, технології PointCloud, віртуальної реальності та параметрику.  "Для вирішення поставленого завдання, на основі оцифрованої моделі було створено нову BIM модель та за допомогою віртуальної реальності та параметричних змінних поверх за поверхом в реальному часі було створено нову оболонку будинку та відкореговано проектну документацію",-говорить Мар'ян Андрухів.

Цей об'єкт можна сміливо назвати знаковим і унікальним. Найважливішим завданням з точки зору світопрозорих конструкцій є не тільки грамотно і професійно спроектувати, виготовити і змонтувати, але й повністю дотриматись високих вимог замовника з енергозбереження та теплоізоляції світлопрозорих конструкцій. Енергоефективність - це завжди комплексне рішення, в якому важливо грамотно вибрати профільну систему, склопакет, фурнітуру, а також спосіб і матеріали для монтажу. Ексклюзивність дизайну фасаду комплексу PARUS підкреслює алюмінієва система CW 50-HI від Reynaers, завдяки якій забезпечується максимальний рівень комфорту всередині приміщення, коли мова йде про термоізоляцію, водонепроникність, опір вітровому навантаженню, енергоефективність та безпеку.

“Енергоефективність - це завжди комплексе рішення.”

ГЕНАДІЙ КАФТЯ,
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР КОМПАНІЇ "ПАРИТЕТ"

"Для всієї команди ПАРИТЕТ проект PARUS  - це  не тільки кропітка планова робота,  але і в певній мірі виклик та новий успішний досвід. Цей проект можна назвати дуже вдалим тандемом в плані злагодженої роботи всіх учасників. Крім того, для нашої компанії в ньому було багато моментів, до яких можна застосувати слово «вперше».

Це наш перший об'єкт в Західній Україні. І, мабуть, вперше замовника не потрібно було переконувати в тому, що красу і витонченість фасаду обов'язково необхідно правильно поєднувати з його високою енергоефективністю."

Зі слів Генадія Кафті, генерального директора компаніїї ПАРИТЕТ, що виступили нашим партнером-переробником на даному об'єкті: "Одесу та Івано-Франківськ об'єднує, в тому числі, і висока вологість, яка накладає підвищені вимоги до матеріалів, що застосовуються до фарбування алюмінієвого профілю. Це є ще одним питанням, котре нам вдалося вирішити на високому професійному рівні разом з нашими партнерами". І дійсно, враховуючи локацію будівлі біля водойми, перед фарбуванням фасадних профілів застосовано спеціальну передобробку SEASIDE A, що забезпечує найвищий ступінь захисту поверхні та довговічності фарбування. А неповторний вигляд фасаду став можливим у тому числі завдяки унікальному типу фарби Coatex, що надає не лише надійність, а й відчуття глибини кольору. "Високі теплоізоляційні характеристики було досягнуто, в тому числі,  застосуванням європейського скла у склопакетах COOL-LITE KN 166 II від концерну SAINT-GOBAIN, - коментує Генадій Кафтя. COOL-LITE KN 166 II – це селективне скло з підвищеними сонцезахисними характеристиками, що забезпечує як теплоізоляцію, так і високий рівень пропускання денного світла". Все це надає фасаду індивідуальності, динамізму та елегантності. "З самого початку був обраний правильний підхід до проектування. Наші фахівці провели тахеометричну зйомку і сконструювали об'єкт в тривимірній моделі. Майже всі фасади ЖК PARUS еркерні з включенням складних скляних сполучень фасадної конструкції з плитами міжповерхових перекриттів. В ході проектування тільки однієї секції поверху було розроблено 250+ ексклюзивних конструкторських деталей і елементів".

 

PARUS від blago developer в Івано-Франківську є прекрасним прикладом спільної роботи між всіма учасниками проекту. Саме така атмосфера дає можливості для плідної роботи, де кожен може реалізуватися на максимум. Ми, як команда Рейнарс Україна, пишаємося тезультатом роботи та щиро вдячні партнерам за плідну співпрацю.

Разом до кращих результатів!    

Переработчики: 
Paritet
Архитекторы: 
BLAGO
Локация: 
Україна
Другие партнеры: 
BLAGO (Project developers)